TĘSIAME SAVIŽUDYBIŲ PREVENCIJOS MOKYMUS „Safetalk“

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti  savižudybių prevencijos mokymuose „safeTALK“. Tai tarptautiniu lygiu pripažinti mokymai, kurie atitinka aukščiausius mokymams keliamus standartus.

Dalyvaudami šiuose mokymuose prisidedate prie saugesnės nuo savižudybių bendruomenės kūrimo Jūsų rajone. Mokymai skirti visiems, norintiems išmokti atpažinti savižudybės riziką ir nukreipti profesionalios pagalbos. Tinka visų profesijų žmonėms, kurie savo darbe ar gyvenime susiduria su asmenimis, galinčiais galvoti apie savižudybę.

„SafeTALK“ – 4 val. mokymai apie tai, kaip atpažinti savižudybės pavojų ir nukreipti žmogų pagalbos. Po „safeTALK“ mokymų, dalyviai bus geriau pasirengę atpažinti savižudybės pavojų ir padėti asmeniui, svarstančiam apie savižudybę, užmegzti ryšį su žmonėmis, galinčiais suteikti pagalbą.  Mokymus baigusiems, bus išduoti sertifikatai. Mokymai nemokami.

Mokymų  grafikas

Eil.

Nr.

Mokymų data Vieta ir laikas
1 2018-04-19 J. Basanavičiaus g. 9, Varėna, I aukštas, Varėnos švietimo centras /10:40-15:20 val.
2 2018-05-11 J. Basanavičiaus g. 9, Varėna, Varėnos švietimo centras, I aukštas /10:40-15:20 val.
3 2018-06-01 J. Basanavičiaus g. 9, Varėna, Varėnos švietimo centras, I aukštas /10:40-15:20 val.

 

Kviečiame registruotis tel. (8 310) 52 839, arba el. paštu [email protected] Mokymų grupėje 30 asmenų, sudaromos trys grupės –  vietų skaičius ribotas. Bus priimami tik iš anksto užsiregistravę dalyviai. Registracijoje nurodykite mokymų datą – priimama registracija į visas nurodytas mokymų datas.

Mokymų organizatoriai : Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Mokymus finansuoja Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas ir Varėnos rajono savivaldybė.