Raginame moksleivius pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos

Rugsėjį planuojame visų mokinių grįžimą į mokyklas mokytis kontaktiniu būdu, mokykloms užtikrinant būtinas visuomenės sveikatos saugos ir higienos sąlygas. Sklandaus sugrįžimo ir kontaktinio ugdymo užtikrinimo kelias – vaikų ir jaunimo vakcinavimas nuo COVID-19 ligos.

Kviečiame tėvelius įvertinti situaciją ir registruoti savo vaikus vakcinacijai, taip pat prašome pedagogus paskatinti savo mokinių šeimas priimti atsakingą sprendimą dėl 12-15 m. vaikų skiepijimo. Kviečiame jaunimą aktyviai skiepytis ir paraginti savo draugus – tai vienintelis mokslo įrodymais pagrįstas efektyvus būdas suvaldyti pandemiją ir sugrįžti į įprastinį jaunatviško šurmulio kupiną gyvenimą.

Artėjant naujiems mokslo metams, Varėnos pirminės sveikatos priežiūros centras primena, kad skiepai – efektyviausia priemonė apsisaugoti nuo infekcinių ligų, ir ragina visus gyventojus nuo 12 m. amžiaus atvykti vakcinuotis nuo COVID-19 ligos.

Registruotis vakcinacijai galite telefonu 1808 arba internetu www.1808.lt , taip pat galite atvykti į VšĮ Varėnos PSPC gyvą eilę nuo 9 val. iki 13 val. darbo dienomis. Užregistravus vaiką vakcinacijai, bent vienas iš tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų turi kartu atvykti į vakcinacijos centrą. Atvykimas yra traktuojamas kaip sutikimas skiepyti.

 

Švietimo skyriaus informacija