Sportas su augintiniu

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras rekomenduoja mankštintis kartu su savo augintiniu. Niekas kitas taip nesustiprina jūsų ir jūsų augintinio tarpusavio ryšio, kaip bendra energinga veikla. Nesvarbu, ar vesitės šunį pasivaikščioti į jūsų abiejų mėgstamą vietą, ar su kate žaisite naują žaidimą, kokybiškai drauge leidžiamas laikas yra geriausias būdas parodyti augintiniui, kad jį mylite. Pratimai tiek Jums tiek Jūsų augintiniui padeda padidinti lankstumą ir ištvermę, stiprina raumenis ir gali padėti išvengti nutukimo, skatina žarnyno veiklą.

VAIKŠČIOJIMAS
Greitas ėjimas yra nebloga mankšta žmonėms ir šunims. Nauda žmogui: stipresnė širdis, žemesnis arterinis kraujospūdis, daugiau energijos, geresnis apetitas, didesnis kaulų tankis ir mažesnė depresijos rizika.

PLAUKIMAS
Plaukimas yra puiki, visapusiška treniruotė, kuri ypač naudinga žmonėms ir šunims, sergantiems artritu, stuburo ligomis ir kitomis lėtinėmis ligomis. Plaukimas lavina įvairias raumenų grupes, gerina ištvermę, stiprina širdies raumenį ir plaučius, tuo pat metu mažai apkrauna sąnarius.

Daugiau informacijos apie mankštos naudą galite rasti :

https://smlpc.lt/media/image/Naujienoms/2017%20metai/Lankstukai/Lankstinukas_Manksta_su_sunimi.pdf