Sveikatingumo stovykla Druskininkuose

Įgyvendinant projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Varėnos rajono savivaldybėje“ rugpjūčio 24-25d. Druskininkuose vyko sveikatingumo stovykla. Jos metu karate kyokušin II DAN juodo diržo meistras Gintaras Kazilionis ir instruktorė Laura Misiukonienė pravedė sveikos mankštos judesio elementų užsiėmimus pagal karate kyokušin kovos meno treniruočių metodiką. Dalyviai pagilino taisyklingo tempimo, ištvermės pratimų atlikimo žinias.

Sveikam žmogui svarbu ne tik fizinė sveikata, bet ir emocinė būsena. Stovyklautojai sudalyvavo L.Misiukonienės pravestame nuotaikingame bendradarbiavimo žaidime, kurio metu galėjo labiau pažinti vieni kitus ir praplėsti savo požiūrį, atrasti naujų įžvalgų.

Stovyklos pabaigą vainikavo sveikatingumo žygis po Druskininkus, kuriame dalyviai susipažino su kurorto istorija, mineralinio vandens gydomosiomis savybėmis, paragavo mineralinio vandens bei smagiai praleido laiką. Džiugu kad dalyviai stengėsi išpildyti visą numatytą programą ir išvyko į namus smagiai nusiteikę!