Kviečiame nemokamai pažymėti savo produkciją „Rakto skylutės“ simboliu!

„Rakto skylutės“ simbolis – tai patikima ženklinimo sistema, skirta sveikatai palankių produktų identifikavimui. Pažymėdami savo produkciją šiuo simboliu:

1. Padidinsite savo produktų patrauklumą – vartotojai ieško sveikesnių alternatyvų ir simbolis padeda Jūsų produktams išsiskirti parduotuvių lentynose.

2. Įtvirtinsite pasitikėjimą savo prekės ženklu – simbolis rodo, kad Jūsų produktai yra atidžiai patikrinti ir atitinka sveikatos specialistų rekomendacijas.

3. Prisidėsite prie visuomenės sveikatos gerinimo – skatinsite sveikesnius pasirinkimus ir sumažinsite lėtinių ligų riziką.

Sveikiname ūkininką Marių Lubą, kuris 2023 metais pažymėjo savo produkciją „Rakto skylutės“ simboliu. Jis parodė puikų pavyzdį, kuriuo kviečiame sekti ir Jus. Marius Lubas savo produkcijos asortimentą papildė sveikatai palankiais produktais, tokiais kaip „Džiovintos kriaušės“, „Džiovintas česnakas“, prieskoniai „Česnakuotas pomidoras“, „Šilauogės“ (šviežios), ,,Džiovintos braškės‘‘ ir ,,Braškės‘‘ (šviežios).

☎️ Norinčius savo produkciją ženklinti „Rakto skylutės“ simboliu kviečiame kreiptis tel. (8 310) 48 410 arba el. paštu [email protected].