Paminėta Judėjimo sveikatos labui diena

Kasmet gegužės 10 dieną yra minima Judėjimo sveikatos labui diena, todėl šią dieną Varėnos visuomenės sveikatos biuras organizavo visuotinę mankštą, kuri vyko aikštėje prie savivaldybės.

Nuotaikingą mankštą vedė Inga Bielevičienė ir Marius Galinis. Iš pradžių Inga kvietė visus pradėti „Ryto mankštą“, kuri padeda išsibudinti ir apšilti. Tuomet Marius prašė vaikučių parodyti, kaip ryto mankštą daro jų tėveliai. Paskui sekė linksma mankšta-žaidimas muzikos ritmu su Inga, o Marius parodė, kaip mankštinasi sportininkai.

Vėliau „Pasakos“ vaikų lopšelio-darželio auklėtinė Goda visus susirinkusiuosius pamokė, kaip šokti linksmą šokį su sportiniais elementais „Laimingi vaikai‘, o Marius pakvietė du vaikučius, kad jie parodytų ir su visais atliktų savo mėgstamiausius mankštos pratimus. Po to visi kartu dainavome ir šokome „Nykštukų traukinuką“. Galiausiai visi dalyviai sustojo į „Saulės“ ratą ir sulaukė padėkų už dalyvavimą ir pagalbą organizuojant renginį, o visiems vaikams buvo išdalinti balionai. Smagu, kad šis renginys vyksta jau antrus metus iš eilės, o prie besimankštinančių vaikučių prisijungė ir savivaldybės meras Algis Kašėta, savivaldybės administracijos darbuotojai ir praeiviai iš gatvės.