Šiaurietiškas ėjimas

Gegužės 9 dieną pakvietėme visus šiaurietišku ėjimu pasivaikščioti iki Žiežulio ežero. Tą vakarą, gamta dovanojo puikų orą, o susirinkę vaikščiotojai neslėpė geros nuotaikos.

Miesto stadione atlikome apšilimo pratimus. Netrukus, visi pasileidome gerai žinomu taku iki ežero, kas greičiau, kas lėčiau, svarbiausia – kiekvienas savo greičiu. Tarp būrio entuziastų su šiaurietiškojo ėjimo lazdomis, balansiniu dviračiu riedėjo ir mažasis dalyvis, ne kartą visus pralinksminęs savo pastebėjimais.

Pasiekę Žiežulio ežerą atlikome tempimo pratimus ir pasigrožėję pavasariniu kraštovaizdžiu pajudėjome atgal ir surengėme nedidelį pikniką.

Užkandę ir pasidalinę įspūdžiais, dalyviai išsiskirstė kiekvienas savo takeliu, nutarę kiekvieną ketvirtadienį susirinkti ir vėl žygiuoti iki ežero, o gal ir kitu maršrutu.

Pažymime, kad į šiaurietiškojo ėjimo renginius kviečiame visus norinčius pajudėti, pabendrauti, tam nebūtina turėti lazdų, galima eiti be jų arba pasiskolinti iš biuro.

Tad kviečiame visus prisijungti prie ėjimo ketvirtadieniais, 18 valandą. Puiki nuotaika ir nauda sveikatai – garantuoti.